<Proger/> Про мене
ProProger

Apple > Розблоковуємо iCloud на Apple-девайсі

Автор: / Час публікації: 15/11/2017 23:25

Всім привіт! Сьогодні вирішив написати статтю на тему розблокування iCloud на Apple-гаджеті. Ця тема є дуже популярна серед Apple-юзерів. Заблокувати телефон чи планшет дуже легко - достатньо всього лиш ввести декілька раз неправильний пароль від пристрою і не знати свого AppleID. Бувають випадки, коли якась людина загубила свій пристрій! Тоді обов'язково потрібно зв'язатись з цією людиною, коли буде повідомлення з номером телефону цієї людини на заблокованому екрані, але якщо таке повідомлення не з'явиться протоягом деякого часу, то зразу говорю цей гаджет не так легко і дешево розблокувати! І якщо пристрій не Ваш, то я б радив ним не користуватись! Але я розкажу один спосіб, який дозолить мати хоча б якийсь доступ до пристрою. Також якщо пристрій Ваш, то ще є шанс його розблокувати!

Відновлення даних від AppleID

Першим і найрозумнішим кроком буде відновлення даних від акаунта AppleID. Ви зможете взнати свій логін і пароль, даючи відповідь на декілька запитань. Це можна зробити на ось цій сторінці. Звісно, якщо Ви не зможете відповісти на ці питання, то і не зможете відновити доступ до свого AppleID, але попробувати варто!

Дзвінок у службу підтримки Apple

Apple може розблокувати Ваш девайс віддалено, але для цього потрібно здійснити дзвінок у службу підтримки Apple. Здається, що це не важко, але тут є декілька недоліків! Перший недолік - це те, що служби підтримки в Україні немає і прийдеться дзвонити в Росію або якусь іншу країну! Якщо Вам дешевше дзвонити в країни Європи, наприклад, то Ви може подзвонити на номер служби підтримки в цій країні і попросити, щоб Вас з'єднали з підтримкою в Росії. Але це не єдиний мінус! Вам потрібно обов'язково мати чек покупки Вашого прострою і бажано коробку від гаджета(Будь-яка не підійде! IMEI на коробці повинен співпадати з IMEI пристрою)! Але для кожного правила є виняток, якщо ж у Вас ні одного, ні другого немає, то можна навести якісь вагомі аргументи, які б могли підтвердити Вашу власність! Ось посилання на сторінку підтримки, де можна запланувати дзвінок або перейти до чату з оператором! Наголошую, вирішити питання в чаті агенти підтримки не можуть!

DNS-сервери

Якщо Вам не допомогли способи перечислені вище, то не потрібно розчаровуватись! Можна використовувати свій пристрій неповністю. У цьому способі все буде працювати тільки при з'єднані через Wi-Fi. Ви зможете користуватись соціальними мережами, переглядати веб-сайти і найголовніше читати мій блог! Отож, що потрібно робити?

Для початку проходимо основну процедуру налаштування пристрою. І коли Ви дойдете до налаштувань Wi-Fi, то обов'язково підключіться до якоїсь мережі. Після чого натисніть на кнопку "Home" і, за допомогою кнопки "i", що розташована навроти щойно підключеної мережі, перейдіть у налаштування цієї Wi-Fi мережі. Знайдіть пункт DNS і перейдіть в цю вкладку. Видаліть існуючу IP-адресу і додайте нову, наприклад, ось цю: 104.155.28.90.(Таких адрес в Інтернеті багато! Так що, якщо Вам не сподобається інтерфейс цієї Ви з легкістю зможете знайти іншу!). Після чого перезагрузіть пристрій. Пройдіть знову процедуру налаштування, і коли Ви дойдете до налаштувань Wi-Fi, то Вас автоматично перекине на веб-інтерфейс цього DNS-сервера, де Ви зможете користуватись різними програмами!

Під кінець ще хочу додати, що сам недавно вирішив спробувати одну програму, яка ніби то мала б сказати мені логін і пароль від мого iCloud. Попереджаю не ведіться на таке і не витрачайте намарно свої гроші! Ось посилання на сайт цієї програми:activation-unlock.ru

Посилання:

Підтримка Apple - getsupport.apple.com
Сторінка відновлення даних від AppleID - iforgot.apple.com
Не забувай написати коментар і поширити посилання в соц. мережах за допомогою кнопок нижче! Дякую за увагу!

Коментарі(0)