<Proger/> Про мене
ProProger

Apple > Створення AppleID

Автор: / Час публікації: 29/11/2017 22:18

Всім привіт! Сьогодні вирішив написати статтю з відповіддю на дуже популярне питання: як зареєструвати акаунт AppleID. До цього питання потрібно поставитись серйозно. Наприклад, у мене є багато знайомих, які просто забули свої дані від AppleID і через це втратили доступ до свого пристрою назавжди. Apple - це компанія, яка перш за все дбає про безпеку клієнтів, і через це процедура відновлення паролю без необхідних даних є дуже складною. Обов'язково запишіть всі свої дані на окремому листку, який Ви не загубите. Отож, приступимо.

Для початку переходимо по цьому посиланню. Тепер розглянемо перший блок. Зразу попереджаю: вказуйте правильні дані. Тому що в разі втрати доступу до акаунта в Вас їх запитають. Розглянемо перший блок.

ProProger | AppleID

Тут просто заповнюєте відповідні поля з Вашими актуальними даними. Тепер перейдемо до другого блоку.

ProProger | AppleID

Тут Вам необхідно ввести Вашу дійсну електронну адресу(Старайтесь ввести якусь надійну.) і двічі пароль. Пароль має складатись мінімум з 8 символів, з них повинні бути великі і маленькі літери, а також цифри. Тепер перейдемо до третього блоку, найнеобхіднішого для відновлення даних. Ці дані Вам потрібно обов'язково знати.

ProProger | AppleID

У цьому блоці Вам Apple пропонує дати відповідь на три Вами обраних питання. Щоб потім не виникло проблем з цими питаннями, пропоную вводити всі відповіді лаконічно і з маленької букви. І обирайте питання, на які Ви зможете дати однозначну відповідь.

Потім Вам потрібно ввести каптчу і натиснути на кнопку "Продовжити". Тепер на вказану Вами вище e-mail-адресу має прийти лист з кодом, який необхідно ввести в наступному вікні. тепер перед Вами відкрилась сторінка, на якій є вся інформація, яку Ви вводили. Там Ви можете ввести ще якусь додаткову інформацію, якщо це є необхідним. Ось і все!

Посилання:

Сторінка створення AppleID - appleid.apple.com/account#!&page=create
Розблоковуємо iCloud - pproger.com/post/19
Не забувай написати коментар і поширити посилання в соц. мережах за допомогою кнопок нижче! Дякую за увагу!

Коментарі(0)