<Proger/> Про мене
ProProger

Bitcoin > Як заробляти Bitcoin на Eobot

Автор: / Час публікації: 04/12/2017 21:30

Всім привіт! Мабуть кожна людина сьогодні знає, що таке bitcoin. Якщо коротко, то це криптовалюта, яка за останній рік зросла з 700$ до 11 500$. І ця валюта продовжує зростати відносно долара. Але основна відмінність її від звичайної грошової валюти - це те, що вона не існує в реальному світі і записується в електронному вигляді. Цю валюту практично неможливо вкрасти чи підробити. Тому що кожна транзакція записується на кожному комп'ютері в світі, на якому є встановлений Bitcoin-гаманець. І кожен може дізнатись про всі транзакції, які були зроблені будь-яким користувачем цієї криптовалюти. Але все-таки можна вкрасти цю валюту, якщо одночасно підмінити транзакції на всіх комп'ютерах у світі, що на в даний час є неможливим. Отож, поки що немає причин для переживань щодо криптовалют. Основним джерелом доходу є хмарний майнинг. Де Вам надають особистий сервер, на якому Ви і будете добувати цифрові монетки. У цій статті я розгляну ТІЛЬКИ БЕЗПЛАТНИЙ СПОСІБ заробітку цих грошей! Але я розгляну заробіток на прикладі інших криптовалют, але згодом за цим самим методом Ви зможете перейти на добування Bitcoin.

Для початку нам необхідно зареєструватись на цьому сайті. Процес реєстрації не буду розказувати, оскільки це не складно. Після того як Ви зареєструвались, вибираєте біля "Mining:" валюту "Doge". Потім переходимо Products > Faucet, вводимо каптчу і отримуємо свій бонус. Коли Ви отримали свій бонус, то Вам потрібно перейти в вкладку Exchange. У першому списку вибираємо "DOGE", а в другому хмару, яку ми будимо розвивати для добування грошей, я б радив вибрати "Cloud SHA-256 4.0 5 Year Rental", і нажимаємо на кнопку "Buy ...". Після цього Ви можете побачити, що в Вас починають нараховуватись гроші(там, де є значок Dogecoin).

Кожного дня Ви можете отримувати цей бонус і купляти хмару за ті гроші, а також за ті гроші, що будуть начислюватись від сили самої хмари. Так Ви зможете розвинути свою хмару і пасивно потім заробляти криптовалюту. Але є ще метод, щоб пришвидшити цей процес. Для цього заходимо на цей сайт. І при реєстрації в Вас попросять ввести свій dogecoin-гаманець. Щоб його отримати, переходимо на Eobot у вкладку "Deposit". І там знаходимо "DOGE Address", і навпроти нажимаємо на "Generate". Після цього Ви отримаєте dogecoin-гаманець. Тепер повернемось до реєстрації на другому сайті. Після її завершення Ви на головній сторінці вводите каптчу і отримуєте якусь суму dogecoin. Коли Ви назбираєте таку суму, яку дозволяє виводити сайт Ви її переводите на Eobot за допомогою вкладки "Withdraw" на сайті Freedogecoin. Протягом деякого часу на eobot Вам зачислять це поповнення і Ви знов зможете купити частинку хмари на цьому сайті. Так можна розвивати цю хмару і приблизно за 2 місяці мати хороший прибуток. І повірте ці перші місяці не потрібно виводити з сайту Eobot ніяких грошей, їх потрібно тільки вкладати в хмару. І тільки так Ви зможете досягнути бажаної цілі. І пам'ятайте, що Ваш прибуток при кожній покупці хмари буде збільшуватись по геометричній прогресії. І головне не зупинятись!

Також є сайт-аналог до сайту Freedogecoin. Це сайт Freebitcoin, де Ви також можете отримувати криптовалюту щогодини, але вже bitcoin.

Посилання:

Eobot - www.eobot.com
Freedogecoin - freedoge.co.in
Freebitcoin - freebitco.in
Не забувай написати коментар і поширити посилання в соц. мережах за допомогою кнопок нижче! Дякую за увагу!

Коментарі(1)

Larrymof
27/04/2019 17:17
Друзья, недавно я открыл для себя отличный способ заработать и спешу им с вами поделиться! Я пользуюсь им уже несколько недель и результаты меня очень радуют! Я зарабатываю в Биткойнах и получаю платежи прямиком на свой кошелек. Скачивайте тут - http:/