<Proger/> Про мене
ProProger

Реєстрація сайту > Безплатне доменне ім'я в зоні pp.ua

Автор: / Час публікації: 13/01/2018 17:59

Всім привіт! Сьогодні я вирішив написати про реєстрацію домена в зоні pp.ua безкоштовно. PP - це абривіатура, яка розшифровується як Private Person. Мабуть, цей домен є не дуже поширений, але зараз ніхто не стане Вам віддавати щось популярне безплатно! Цей домен зробили безкоштовним для того, щоб популяризувати український контент. І якщо Вам не вистачає коштів або Ви хочете підтримати цей проект, то можете зареєструвати домен в цій зоні! Отож, приступимо до реєстрації!

Реєстрація

Для початку потрібно зареєструватись на сайті реєстратора nic.ua(Коли ви перейдете по цьому посиланню, то отримаєте ще 10% знижки на усі замовлення на цьому сайті!). Вам потрібно заповнити два поля(третє буде вже заповнене. Саме той код дасть змогу отримати знижку на Ваші платні замовлення!). Після реєстрації потрібно зробити вхід на сайті і перейти по цьому посиланню nic.ua/uk/domains. У поле потрібно ввести бажаний домен сайту(Звичайно в доменній зоні pp.ua). Сайт повідомить Вам про наявність домену. Після цього добавте його в корзину і натисніть кнопку "Оформити замовлення" праворуч. Потім Вам буде потрібно заповнити всю інформацію, яку попросить сайт.

Підтвердження

Тепер потрібно підтвердити свою особу. Після реєстрації цього домену на сайті nic.ua, Вам має прийти SMS-повідомлення з спеціальним кодом. Інколи потрібно почекати трохи цього повідомлення. Коли Ви його одержете потрібно перейти на сайт pp.ua і натиснути на кнопку "Активувати домен кодом". Після цього заповніть форму і натисніть кнопку "Продовжити". Ось і все! Тепер потрібно дочекатись коли на сайті раєстратора обновляться записи. Всі NS-записи Ви можете замінити на сайті nic.ua в особистому кабінеті.

Посилання

Сайт реєстратора доменів - nic.ua
Підтвердження домену - pp.ua
Не забувай написати коментар і поширити посилання в соц. мережах за допомогою кнопок нижче! Дякую за увагу!

Коментарі(0)